Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničkyKonkrétní skladatelé a zpěváci

Spravují:

Janchor,
Vosje

Může vás zajímatReklamaCh-Ch-Ch-Ch-Changes!
Tento klub byl založen 8. června 2000 - a může za to Vosje! ;)

Kontakty: Vosje Moje číslo ICQ: 86402193

Luke Aaaafrica is Zion and Zion is Aaaafrica  ...a odtud dal...
A pohled na jeho záda zde: http://www.youtube.com/watch?v=yBvykHJK_Ic
handz Behold my  glory!
 
gogolacka Ameth I  bovvered?
a vsechny je smete. muahahaha.
Tak ja sem zkusim neco napsat, jo? I kdyz uz jste ty novy Arcade Fire stejne vsichni videli.. Bowie nastupuje pred patou minutou.
 
Jestli to zpívá on tak teda :-O
lsp ◈◈◈ 
 
mousegrief  
Je to sice bulvár, ale... http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/david-bowie-next-day-official-1851284 A bude viset na dřevě? ;-)
 
mousegrief  
Kniha Hudba, která si neříká krautrock, je ovšem v našem kulturním prostoru přínosná. Což nic nemění na mém dříve prezentovaném názoru.
 
mousegrief  
Od Petra Ference je především velmi krátkozraké vyčítat Bowiemu, že je manipulátor a člověk s mimořádně vyvinutým čichem ohledně trendů (včetně sociálních). David Bowie přece užívá hudbu jako prostředek. Vlastně se pohybuje v meta-hudebních oblastech a hudební showbiz jistým způsobem přesahuje (a proč by neměl čerpat benefity plynoucí z komerčního úspěchu?... byl by hlupák, což není). Ale má štěstí, že je zatraceně dobrý muzikant a textař. Bowie je ikona [(nezáleží na tom čeho); ikona sama o sobě]. Takto založil a vybudoval svou kariéru. Ovšem jedná se o fakt obecně známý a hudební kritikou přijímaný. Pokud tohle p. Ferenc neví, není příliš schopným novinářem. Souhlasím, dobré album. Opravdu dobré. Není třeba dělat "vlny", ani házet kamením. Bowie učinil, co chtěl. Avšak "odmávnutí" 1. Outside svědčí (IMHO) o skutečnosti, že recenzent sice hledá hlubší souvislosti, ovšem ve skutečnosti o ně nestojí.
minotaur_95  
http://aktualne.centrum.cz/kultura/hudba/clanek.phtml?id=774432 zvlastni....
 
Sarpele Královna pouště, lopatka i koště  rohlík i párek, obojí, obojí
Díky!
awww
 
(jo a za ten booklet doufám někoho vykleští!)
Reakce na | Vlákno  
Tak už vím, stačilo použít Google, je to z Apache od Shadows. Přičemž to není vykradené, ale záměrná citace.
Reakce na | Vlákno  
Tak jsem si to taky koupil (výjimečně ne přes iTunes, ale v obchodě) a zatím na první (trhaný poslech v autě) docela dobré. Jenom musím přijít, z čeho je vykradená ta melodie v "Where does the grass grow", kde Bowie "žvatlá".
 
scarymonster cau lidi 
Next Day
Bylo vicemene jasne, ze album Next Day se ponese spise v rockovejsim duchu a ze to nebudou az takove experimenty jako Outside nebo Earthling... A ze to nebude vylozene koncepcni album, ale ze spis pujde o pisnicky jako takove, neco na zpusob Reality... Nekdo Bowiemu vycita, ze mel vytvorit nejaky velky experiment... Ja osobne bych mu to ani nedoporucoval... Co jsem chtel, to jsem dostal... Najdmeme tu vynikajici pisnicky, ktere maji svih, napr. The Stars nebo World On Fire. Stejne tak i par veci, na ktere je potreba vice casu, abychom je stravili (kupr. zaverecna pisen), anebo i pisne, ktere jsou tak trochu na Bowieho prumer... Za sebe muzu rici, ze jsem spokojen... Jen obal a booklet povazuji za nejhorsi v Bowieho diskografii... Ano, Bowie tim chtel jiste neco rici a nic v jeho tvorbe neni nahoda... Ale tohle opravdu nechapu... Ve srovnani s booklety Earthling, Hours nebo Outside to pusobi velmi velmi ledabyle a jakykoli argument mi prijde nanejvys trapny...
 
mousegrief  
Speciálně pro reklamu. RMX: Sonjay Prabhakar (produkoval třeba Boba Sinclara nebo Astro Trax). Režie: Tarsem Singh
Slysim poprve, takze je to asi custom made pro tu reklamu.
handz Behold my  glory!
K novymu albu se zatim nevyjadruju, jeste sem to ani jednou nedal cele... aaale todle znate? Sound & Vision - Sony Ta verze je jen pro reklamu nebo takovy mix existuje?
 
http://kultura.idnes.cz/david-bowie-the-next-day-0s6-/hudba.aspx?c=A130308_132347_hudba_vdr