Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Také občas narazíte na otázku, na kterou neumíte najít odpověď?
Zkusme najít alespoň některé!

Byly elektronicky zamcene, fyzicky dokoran.
Pan_Azathoth sežeňte mi knihu o apatii v epubu  17.prosinec 2014 21:07:28
i vysmažená fetka může umět otvírat nedestruktivně auta
pan_kreas Rozptyl do moře podléhá předpisům  pro pobřežní vody daného státu. 17.prosinec 2014 21:02:39
<stíha>Někdo si to auto půjčil, spáchal s ním ultrazlý ultrazločin, nechal se při tom zachytit desítkama kamer a teď bude jen pozorovat, jak se DanielaS sesype po první otázce karabinieros "Tak ukradli, jo? A proč jste to nehlásili, aha? Haha!"</stíha>
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise! 17.prosinec 2014 17:01:52
Ty dveře byly jen odemčené nebo skutečně otevřené?
Vysmažená fetka rozmlátí okno.
Když to mají kokotsky vymyšlené... Já si třeba klíč v kufru nezamknu ani kdybych se na hlavu stavěl.
Třeba někdo zavadil o dálkové ovládání (v kapse) a auto odemkl. Nicméně minimálně VW group odemčené auto zase asi po 40 sekundách zamkne, pokud nikdo nic neotevře.

Nicméně jako nejjednodušší vysvětlení mi připadá, že někdo z vás do toho auta ještě pro něco šel a totálně zasmažkoval a nechal otevřené dveře.
Pan_Azathoth sežeňte mi knihu o apatii v epubu  17.prosinec 2014 15:12:34
btw záznam z kamer by MP na požádaní nezkontrolovala?
Pan_Azathoth sežeňte mi knihu o apatii v epubu  17.prosinec 2014 15:10:17
Já bych tipoval nějakou vysmaženou fetku, co šla jako běžně krást, ale něco (ať už reálnýho, nebo jenom něco v její paranoidní mysli) ji vyrušilo, tak zdrhla, utekla a nechala otevřený dveře, aniž by stihla cokoliv udělat.
Kunewaelder   17.prosinec 2014 11:50:03
Mne takhle pres noc nekdo otevrel bez poskozeni zamky u Octavie a sebral mi z kufru pneumatiky nachystane na prezuti. Jeste nechal svitit svetylko u spolujezdce, kdyz projizdel kastlik.
nately JE LHÁŘ, ZLODĚJ A VRAH !!!!!!!!  17.prosinec 2014 11:27:58
Mně se ve starým golfu dvakrát stalo, že mi ho někdo přes noc bez poškození zámků otevřel a prohrabal. Jednou se mi při tom ztratila zelená karta. Zámečník mi tvrdil, že to není možný dostat se do zamčenýho auta, ale možná to jen neuměl.
ano moje blbost to byla. V manuálu na straně 269 vlevo dole jasně popisovali jak to funguje. Příště si před půjčením auta sestuduju manuál.
Některé vozy se zamykají, pokud to dobře chápu, pokud se jim dostane z dosahu čip v klíčích (což, ano, je jiná vlastnost než jsi popisoval). A Fyfykovi se zamkly, protože čip nebyl vidět přes kovový stěny kufru, ač byl uvnitř vozu.
To je prece zcela jina situace, nez jakou popisuji? Odemknu auto, ale vcas neotevru zadne dvere (ani kufr) a auto se samo zamkne. Ty popisujes samovolne zamknuti odemceneho vozu, ve kterem sis nechal klice, nebo jsem to blbe pochopil? To se nektere vozy automaticky zamykaji kdykoliv je to napadne? Ja si takhle zabouch pred dvaceti lety klice v kufru formana, ale to je normalni lidska blbost. Ne vlastnost auta.
Ale ze po sobe zas pekne vsechno pozaviral, ani ty penize si nevzal... Tak hlavne ze nic neznicil, uplnej lupic gentleman.
ahura_mazda Çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdanmışs  17.prosinec 2014 6:33:39
Mně kdysi vyrostly houby v umyvadle. Takové hezké. S kłoboučkem.
Antiproton 1, 10, 11, 100, 101.  17.prosinec 2014 0:12:12
Stala se mi kdysi taková zajímavá věc. Stál jsem před hospodou a najednou se auto přede mnou otevřelo okno. Pak se zase zavřelo. Toto se opakovalo několikráte. Řekl jsem to vevnitř a jeden chlap se zvedl, mrknl ven, upravil něco v kapse a říkal, že se mu to stává furt. Nejspíš to odemykal na dálku.
Je možné, že něco nefunguje. Má auta se často chovají divně: pod motorem se v pravidelných intervalech objevují borůvkové knedlíky, na podlaze rostou houby a tak...
je to výborná vlastnost tohleto zamykání. Pak dáš omylem klíč s čipem do kovového kufru v autě, takže centrál nevidí rfid čip. Dojdeš si na záchod a bum...zamklo se to, čekal jsem jak kokot na dovoz druhého klíčku z půjčovny, poplatek sto dolárků...
Jak je vozidlo stare? Posledni roky jsou centraly nastavene tak, ze kdyz ho zamknes a po te znovu odemknes, zacne auto pocitat cas, a pokud do nastaveneho limitu (desitky sekund) neotevres zadne dvere, zase se to zamkne. Prave proto, aby se zamezilo nahodnemu odemknuti vozu z kapsy...