Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Také občas narazíte na otázku, na kterou neumíte najít odpověď?
Zkusme najít alespoň některé!

JeromeHeretic Chci mit IQ 5, nicim se netrapit,  na nic nemyslet
Me se driv zdavalo, ze jsem umel strasne vysoko a daleko skakat. Normalne jsem preskocil kopec, skoky dlouhe tak 1 - 5 km. Pomerne casto se mi zdalo, ze takhle "jdu" (skacu) na cundr do krusnejch hor (v mladi jsem tam dost jezdival, mam krusne hory rad). To sem si proste zbalil bagl, vylezl pred barak a hop, hop... uz jsem u Ripu, hop, hop, za deset minut jsem v Usti, hop, hop, Rolava, tady se utaborim, pohudka...
JeromeHeretic Chci mit IQ 5, nicim se netrapit,  na nic nemyslet
Dyk to rikam... ja se prave na eskalatorech jednou tak pekne domlatil, ze od te doby chodim poslusne jako hodny chlapec a pridrzuju se madla, kdyby mi to uklouzlo, abych se alespon nerozjebal tak jako tenkrat, ale trebas si jenom tak normalne narazil kostrc a nastipnul jeden, nebo dva obratle, nebo neco takoveho normalniho.
JeromeHeretic Chci mit IQ 5, nicim se netrapit,  na nic nemyslet
Bud rada, zes s sebou nejebla na eskalatorech. To bys zazila teprve riadny orgasmus. A ty kovove hrany fakt hezky klouzou, pokud jdes z venku, kde prsi, nebo je nasnenzeno a mas mokre podrazky.
Mně se to nikdy nezdálo, ale když to popisujete, tak mi to v mozku připadá jako něco známého.

Na druhou stranu na schodech do metra (třeba na Dejvické) se takhle dá skoro klouzat normálně.
hovnous Sedím ani nedutám 
taky hlasim skakani prechazejici v klouzani kousek nad zemi. kdyz se zadari, tak si uvedomim, ze je to sen a dam se do letani. vetsinou k tomu potrebuju mavat rukama jakobych plaval.
Dvacet3  
Kolektivní sen? Promlouvá k nám snad Bůh?
Antiproton 1, 10, 11, 100, 101. 
To je ale věc! Bavil jsem se o tom v našem kolektivu a v podstatě tam není nikdo, komu by se to nezdálo. Jeden člověk staršího data výroby dokonce tvrdí, že když byl mladý tak svahy na několik skoků opravdu seskakoval.
el Sent from my  browser
To umím taky.
pan_kreas Rozptyl do moře podléhá předpisům  pro pobřežní vody daného státu.
Já potvrzuju, že to jde i na eskalátorech v metru - před asi šesti lety jsem takhle uklouznul a modlil se, abych si nezlomil páteř.
kultakutri okusováno zubatými žabami 
Potvrzuju staré kamenné, ale podle budovy tak 1880. To jsem takhle šla s náručí knih z knihovny, kde těch schodů je sedm. Na horním jsem podjela a schody jsem sjela po zádech, kdyby po zadku, a pamatuju si jeden každý zvlášť. Na ošlapané žule se absolutně nedá účinně brzdit.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Já ale občas lítám tak divně, šejdrem.
pan_kreas Rozptyl do moře podléhá předpisům  pro pobřežní vody daného státu.
A pak stačí jednou dvakrát máchnout rukama... hele, to dělá divy!
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
To taky, super pocit.
skurdupel  
ANO!!!
Ano, potvrzuji mírnou levitaci ve snech - celé schodiště "sletím" na jeden krok, taktéž mnohasetmetrové prudké svahy na 2-3 odražení. Pohybuji se těsně nad terénem a je to zvláštní pocit, na jednu stranu lehkost, na druhou šimrání v břiše...
Antiproton 1, 10, 11, 100, 101. 
Ideální jsou korkáče - korkové papuče.
vlad_tepes občas dělá  kravinki
(a pohupování nohou v kotníku, málem bych na to zapomněl!)
lisak.wz.cz Vasa vacua maxime sonant  speleo vyzkum, expedice
Na vsech panelakovych schodech to jde, na starych osoupanych schodech provorepublikovych jeste lepe. Naklouzano nekoli kilometru, jako malej jsem ani jinak po schodech nechodil (pate patro, nefunkcni vytah a pes co potreboval vencit kazdou hodinu). Spravna technika je jedna noha mirne vpred a vhodna rovna obuv (komunisticke kecky nebo pozdeji prestizky)
ahura_mazda Çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdanmışs 
Teda, že se matrix proflákne zrovna klouzáním po schodech, to jsem nečekal...